Urodziny

Świat piratów, księżniczek, superbohaterów, a może klimat disco? Twoje dziecko może wybrać dowolną tematykę swojej imprezy urodzinowej!

Dzieci uwielbiają się przebierać, kochają też postaci z ulubionych baśni i bajek. Organizowane w naszym przedszkolu urodziny nawiązują wystrojem i klimatem do wybranej tematyki. Najmłodsi mogą przebrać się w kreację z naszej wypożyczalni strojów. Zapewniamy liczne zabawy i konkursy, malowanie twarzy, wspólne tworzenie dekoracji, bańki mydlane, zabawy na basenie z kuleczkami i torem przeszkód. Dla rodziców przygotowaliśmy specjalny kącik z widokiem na plac zabaw.
Zapisy trwają do wyczerpania limitu miejsc. Dla naszych podopiecznych oferujemy 20 procent zniżki przy organizacji urodzin oraz 20 procent zniżki przy wypożyczeniu stroju.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Tematyka zabawy urodzinowej może być najróżniejsza. Oto nasze propozycje:

Posiadamy kącik dla rodziców z widokiem na salę zabaw.

prywatne przedszkole Dąbrowa Górnicza

Pirackie


Szukanie skarbu na podstawie mapy piratów, tworzenie własnych czapek pirackich, przebieranie w stroje karnawałowe, gry i zabawy zespołowe, malowanie twarzy, bańki mydlane, upominki dla gości. 

urodziny dla dzieci Dąbrowa Górnicza

Piłkarskie


Gry i zabawy z piłką na specjalnie stworzonym boisku piłkarskim, przebieranie w stroje karnawałowe, malowanie twarzy, bańki mydlane, kolorowa dyskoteka, upominki dla gości.

wypożyczalnia strojów Dąbrowa Górnicza

Superbohaterowoie


Przenosiny do świata komiksów, gdzie czeka tor przeszkód, gry i zabawy zespołowe, przebieranie w stroje karnawałowe, tworzenie masek Spider-Mana, Iron Mana lub Kapitana Ameryki, malowanie twarzy, bańki mydlane oraz upominki dla gości. 

anglojęzyczne przedszkole Dąbrowa Górnicza

Minionki


Zapoznajemy się ze światem Minionków: Bobem, Kevinem i Stuartem. Tworzenie masek minionkowych, przebieranie w stroje karnawałowe, gry i zabawy zespołowe, szukanie księżyca, który został skradziony; malowanie twarzy, bańki mydlane, kolorowa dyskoteka, upominki dla gości.

prywatne przedszkole Dąbrowa Górnicza

Disco


Przeniesiemy się do lat 80., gdzie na parkiecie królowała muzyka disco i były modne kolorowe włosy. Gry i zabawy taneczne, przebieranie w stroje karnawałowe, farbowanie włosów, kolorowa dyskoteka, bańki mydlane, upominki dla gości.

urodziny dla dzieci Dąbrowa Górnicza

Mała księżniczka


Każda dziewczynka chce zostać księżniczką, dlatego specjalnie dla jubilatki mamy tron, koronę, gry i zabawy zespołowe, szukanie zaczarowanych żabek, tworzenie własnej korony, przebieranie się w stroje z wypożyczalni, malowanie twarzy, bańki mydlane, kolorowa dyskoteka, upominki dla gości.

wypożyczalnia strojów Dąbrowa Górnicza

Kraina lodu


Jubilatka może zostać Anną lub Elsą i zasiąść na własnym tronie. Quizy z krainy lodu, gry i zabawy zespołowe, szukanie puzzli na konstrukcji z kulkami, tworzenie koron, przebieranie się w stroje karnawałowe, malowanie buzi, bańki mydlane, kolorowa dyskoteka, upominki dla gości.

anglojęzyczne przedszkole Dąbrowa Górnicza

Świnka Peppa


Pomysł dla najmłodszych dzieci. Wspólnie poznajemy świat i przyjaciół Świnki Peppy poprzez przebieranie się w stroje karnawałowe, malowanie buzi, bańki mydlane, kolorową dyskotekę i upominki dla gości.

prywatne przedszkole Dąbrowa Górnicza

Własna tematyka


Dziecko proponuje własną tematykę imprezy urodzinowej. Może ona nawiązywać do ulubionej bajki, postaci czy komiksu. W tej opcji należy zarezerwować termin urodzin już miesiąc wcześniej. 

urodziny dla dzieci Dąbrowa Górnicza

Dla chłopca


Piraci, Piłkarze, Superbohaterowie, Minionki, Disco, własna tematyka.

wypożyczalnia strojów Dąbrowa Górnicza

Dla dziewczynki


Mała księżniczka, Kraina lodu, Minionki, Disco, Świnka Peppa, własna tematyka. 

Przedszkole Filip i Maja
al. Piłsudskiego 36/615
41-300 Dąbrowa Górnicza